Kategori: FORUM KUR&FORUM SATIN AL

Sen Domain (Alan) ismini Seç Forum Sayfanı Biz Kuralım

Forum Kur – Domain Satın Al – Forum Satın Al

Sen Domain (Alan) ismini Seç Forum Sayfanı Biz Kuralım

Domain(Alan) ismi senin internetteki ev adresin gibidir, onu iyi seç ki, ziyaretciler seni o isim üzerinde arayıp bulacaklar, ve onun kısa bir isim olması, ziyaretcilerine bir kolaylıktır, ve o isimde “ç,ş,ı,ğ,ü,ö,” gibi Türkçe harf ve karekter kullanma. Biz Forum Scripti olaraktan “MYBB” Forum Scriptini Kuruyoruz. “MYBB” Forum Scripti ücrtetsiz bir script, XENFORO VBULLETiN ve WBBB Scriptleri, extra masraf ve, senelik lisans ücreti isteyen scriptler, istek doğrultusunda ücretsiz “SMF” forum scriptide kurabiliriz, Forumunuzu En iyi Alman serverlerinden birisine kuruyoruz, isteğe göre alan boyutu seçiyoruz, bütün ayarlarınızı yaptıktan sonra forumunuzu size teslim ediyoruz, bütün bilgileri veriyoruz, ondan sonrası size ait, isterseniz kategori ve forum başlıklarınıda ücret karşılığında biz açabiliriz. Forum Bannerinizi ücret karşılığında biz Tasarlayabiliriz. ücret karşılığında biz forumunuzu “google,yandex,..” arama motorlarına tanıtabiliriz indexletebiliriz. istek ve ücret karşılığında biz, forum webmasterliginizi yapıp, haftalık veya aylık, bacup (yedek alma) işleminizi yapabiliriz. isteklerinizi ve sorularınızı karoglan446@gmail.com Email adresimize E-mail ile yazarsanız kısa sürede size (yazdığınız email adresinize veya iletişim adresinize) dönüş yapılcaktır.

Webmaster Raşit Tunca Yaklaşık olaraktan 2003 ten bu güne kadar bedava ve paralı Hostinglerde Forum, blog ve internet sayfaları kurup, vaaz ve sohbetlerini ve grafik tasarımlarını sanal ortamda paylaşıma sunmuştur, Deneyimli bir Webmasterdir, Ve Son olarak Deneyimlerinden faydalanmak isteyen amator ve profesyonel web sayfası sahibi olmak isteyenlere yardımcı olmak ve

tabi bal tutan parmağını yalar usulünce tabiki bunun yanında onlara ayırdığı zamanın ücretini almak kaydı ile TUNCAWEB sayfasını kurdu.

Karoglan Raşit Tunca ücretimizi ödeyenlere web sayfası kurmalarında yardımcı olacaktır. Forum sayfası kurmak isteyenler, blog sayfası açmak isteyenler, fotoğraf galerisi açmak isteyenler bizden profesyonel destek alabilirler.

TUNCAWEB sayfası

https://web-tunca.com/

karoglan446@gmail.com

Kurduğumuz Örnek Forum Adresleri

https://tiryakiboard.com/

https://haceli.org/

https://rasittunca.net/